Yasal Olan Film İndirme Siteleri

Yasal Olan Film İndirme Siteleri

 Yasal Olan Film İndirme Siteleri

Yasal Olan Film İndirme Siteleri
TENET

Aranızda film ya da dizi izlemeyi sevmeyen var mı? Peki internetten film izlerken çıkan reklamlar yüzünden zevk alabilen var mı? Bu yüzden filmleri indirerek izlemeyi tercih edenler çoğunlukta. Ancak filmleri indirirken de yasal ve güvenilir siteleri tercih etmek önemli. O halde yasal olan film indirme sitelerini inceleyelim.

Yasal Olan Film İndirme Siteleri:

Retrovision

Klasik Amerikan filmlerinin yer aldığı site özellikle eski filmleri sevenler için şahane bir site. Ancak filmlerin indirilmesi için bir eklenti ya da bağlantının yapıştırılacağı bir site kullanılmalı.

Sony LIV

Özellikle Bollywood filmlerini izlemeyi sevenler için Sony LIV içerisinde ücretsiz olarak indirilebilecek birçok Hindistan yapımı film bu site içerisinde mevcut. Birçok filmin yanı sıra içerisinde diziler de barındıran site içerik indirebilmek için öncelikli olarak bir üyelik oluşturulması şartı koyuyor. Daha sonra filmleri ve dizileri istediğiniz gibi indirebilirsiniz.

Internet Archive

Film indirme siteleri arasında son derece kapsamlı bir hizmet sunan Internet Archive sadece film kategorisinde değil birçok farklı alanda da içerikleri izleyicilere sunmakta.  Diziler ve televizyon programlarının yanı sıra site üzerine birçok farklı eski ya da yeni içerikler bulunmakta. Siteye giriş yaptıktan sonra ister bilgisayardan ister de mobil cihazlardan istenilen içerik indirilebilir.

Open Culture

Özellikle eski ve kültür sanat filmlerini bünyesinde bulunduran site birbirinden farklı daha birçok filmi ücretsiz şekilde yayınlamakta ve indirmeye imkan vermektedir.

İlginizi çekebilir: Netflix’te Film İzlerken Senaryoyu Gösteren Chrome Eklentisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir