Spotify’a Telefondaki Diğer Müzikleri Dinleyebilme Özelliği Geliyor

Spotify’a Telefondaki Diğer Müzikleri Dinleyebilme Özelliği Geliyor

 Spotify’a Telefondaki Diğer Müzikleri Dinleyebilme Özelliği Geliyor

Devasa kütüphanesi, müzik keşif özellikleri ve kullanıcılara sunduğu ücretsiz kullanımı sayesinde dünyanın en popüler müzik akış hizmetlerinden biri olan Spotify, kullanıcıların telefonlarındaki yerel ses dosyalarını uygulama üzerinden çalmasına izin veren bir özellik üzerinde çalıştığını duyurdu. Bu özellikle birlikte kullanıcılar, cihazlarına indirdikleri müzikleri doğrudan uygulama üzerinden çalabilecek.

Spotify'a Telefondaki Diğer Müzikleri Dinleyebilme Özelliği Geliyor

Spotify‘ın en son sürümü ile birlikte yerel müzik dosyalarını oynatabileceğiz . Bunun için, kullanıcının “Kitaplığın” bölümünden cihazınızdaki bütün ses dosyalarının gösterilmesine olanak tanıyan ‘Cihaz dosyalarını göster’ butonunun aktif edilmesi gerekiyor. Bu özellik sayesinde, telefonunuzdaki müzik dosyalarını, gün içinde indirdiğiniz MP3’ler gibi çoğu şeyi görüntülemenizi sağlayacak.

Şu anda masaüstü uygulamasında senkronizasyon aracılığıyla sunduğu bu özellik, Android için yayınlanmasıyla birlikte kullanıcılara büyük kolaylık sağlayacak gibi görünüyor. İnternet bağlantısı gerektirmeyen özellik bu noktada özelliğin artıları arasında.

Ne yazık ki Spotify‘ın bu yeni özelliği ne zaman kullanıma sunacağı bilinmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir