Spotify Podcast Özelliğine Önemli Yenilik

Spotify Podcast Özelliğine Önemli Yenilik

 Spotify Podcast Özelliğine Önemli Yenilik

Spotify Podcast Özelliğine Önemli Yenilik
Spotify

Spotify podcast özelliğine önemli yenilik: Milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan dijital müzik platformu Spotify podcast özelliğine önemli bir yenilik ekledi.

Podcast özelliğine gelen yenilik ile beraber kullanıcı deneyimi üst seviyeye taşınıyor.

Spotify Podcast Özelliğine Önemli Yenilik

Spotify kullanıcıları daha önce “Bölümler” sayfasında yalnızca abone oldukları podcastleri görebiliyordu. Kullanıcılar, platforma gelen yenilik sayesinde abone olmadıkları podcast’lerin herhangi bir bölümünü “+” simgesine dokunarak “Sizin bölümleriniz” kısmına ekleyebilir. Böylece bölümleri kitaplığa ekleyebilmek için podcaste abone olma zorunluluğu ortadan kaldırılıyor.

Spotify News isimli resmi Twitter hesabı üzerinden uygulamaya gelen yeniliğin nasıl çalıştığı ile ilgili bir video da paylaşıldı:

Geçtiğimiz haftalarda müzik hizmetinin aylık belirli bir ücret ödeme karşılığında özel içerikler sunan bir abonelik hizmeti üzerinde çalıştığını gösteren bir anket sonucu paylaşıldı.

Anket, ayda 3-8 dolar arasında değişen en az dört abonelik planının yer aldığını gözler önüne serdi. Spotify temsilcisi ise konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Spotify’da kullanıcı deneyimini iyileştirmek için düzenli olarak anketler yapıyoruz. Bu anketlerden bazıları kullanıcı deneyimini geliştirmemize yardımcı olurken bazıları da önemli bilgiler elde etmemizi sağlıyor. Şu anda dijital müzik platformunun gelecek planları hakkında paylaşacak başka bir haberimiz yok.”

İlginizi çekebilir: Yeni güncelleme; Instagram Ana Ekranı Değişiyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir