NBA 2K21 Yeni Fragmanı Yayınlandı

NBA 2K21 Yeni Fragmanı Yayınlandı

 NBA 2K21 Yeni Fragmanı Yayınlandı

NBA 2K21 Yeni Fragmanı Yayınlandıktan sonra büyük ilgi görmesiyle beraber şimdiden eleştirilerini de aldı. NBA 2K21, önümüzdeki günlerde konsollarda çıkacak sürümünde MyPlayer modu ve oyuna bu zamana kadar gelmiş en büyük harita tanıtılıyor.

NBA 2K21’in Yeni Fragmanı Yayınlandıktan sonra büyük ilgi görmesiyle beraber şimdiden eleştirilerini de aldı. NBA 2K21, önümüzdeki günlerde  konsollarda çıkacak sürümünde MyPlayer modu ve oyuna bu zamana kadar gelmiş en büyük harita tanıtılıyor.

2K Games’in popüler oyunu NBA 2K21, yeni nesil konsollarda özel bir paketle çıkış yapacak. Oyunu eski nesil konsollarda satın alacak oyuncular yeni nesilde de bu oyunu oynayabilecek olsa da eğer yeni nesil konsolların tüm gücünden yararlanmak istiyorlarsa özel bir paket almaları gerekecek. 

Oyunu eski nesil konsollarda satın alacak oyuncular yeni nesilde de bu oyunu oynayabilecek olsa da eğer yeni nesil konsolların tüm gücünden yararlanmak istiyorlarsa özel bir paket almaları gerekecek. 

NBA 2K21’in Yeni Sürümü Ne Zaman Çıkış Yapacak?

PS4 ve Xbox One için 4 Eylül’de piyasaya çıkan NBA 2K21, 10 Kasım’da Xbox Series X/S, 19 Kasım’da ise PlayStation 5’e çıkacak.

Yeni ve Güncel Haberlerimizi takip etmek için sık sık sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

ETS 3 NE ZAMAN ÇIKACAK ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir