En İyi Mobil Fotoğraf Düzenleme Programları

En İyi Mobil Fotoğraf Düzenleme Programları

 En İyi Mobil Fotoğraf Düzenleme Programları

En iyi mobil fotoğraf düzenleme programları arayanlar için bazı önerileri derlediğimiz yazı içerisinde liste şeklinde çeşitli uygulamaları bulabileceksiniz. Aralarından size en uygun olan programı bulup kullanmaya başlayabilirsiniz.

Son yıllarda fotoğraf makinaları kadar artık telefondan aynı kalitede fotoğraflar çekilmeye başlandı. Ve neredeyse her fotoğrafta bir rötuş bulunmakta. Bu rötuşlar fotoğrafa ayrı bir hava katmakta. Bazen ise bu rötuşlar fotoğrafın ana konusunu bir anda değiştirebilecek güce sahip. Tabi bu sizin hayal gücü ve yeteneklerinize bağlı. Mobil fotoğraf düzenleme programları arasında ki farkları öğrenip hayal gücünüzü fotoğraflara yansıtmanın tam zamanı.

Fotoğraf düzenleme işlemi kimi zaman ince ayar ve basit tonlamalar, kimi zaman ise daha fazla uğraş gerektirse de, herkes için ortak kullanılan ayarlar mevcuttur. 

1- İnstasize

Instasize mobil cihazlarda fotoğraf düzenlemeyi kolaylaştırır. Ücretsiz indirilebilir uygulama, 100 + filtreleri, yeniden boyutlandırma seçenekleri, fotoğraflarınızı vurgulamak için 30 + köşe koleksiyonları ve çok daha fazlası ile birlikte gelmektedir. Uygulamayı indirmek ücretsizdir ve hem IOS hem de Android için kullanılabilir.

Platform : IOS ve Android.

Mobil Fotoğraf Düzenleme Programları
Mobil Fotoğraf Düzenleme Programları

Fiyat: Ücretsiz

2. Adobe Photohop Lightroom CC ( Yazarın Tavsiyesi )

Mobil fotoğraf düzenleme programları arasında Adobe Photoshop Lightroom CC size, fotoğraflarınızı düzenleme ve paylaşmak için güçlü, ancak basit bir çözüm sunan ücretsiz bir uygulamadır. Fotoğraflarınız üzerinde sayısız kontrol imkanı ve aynı zamanda Masaüstü Adobe Lightroom CC programı ile senkronize olması gibi artıları mevcuttur.

Platform: iOS | Android

Fiyat: Ücretsiz (Ek olarak Adobe Creative Cloud Photography Plan üyeliği gerekebilir.)

Mobil Fotoğraf Düzenleme Programları

3. VSCO

Mobil fotoğraf düzenleme programları arasında kolay uygulanabilen efektleri ile VSCO fotoğrafçılar arasında oldukça popüler. Ve aynı zamanda bir sosyal medya. Doğal görünümlü efektler sunan VSCO, ilk olarak üzerindeki geniş fotoğraf düzenleme arayüzü ve kaliteli filtreleri ile İnstagram’a alternatif olarak çıkmıştı. Bir mobil fotoğraf düzenleme uygulaması olarak VSCO’ya özellikle Android platformunda benzersiz diyebiliriz.

Platform: iOS Android

Fiyat: Ücretsiz

Mobil Fotoğraf Düzenleme Programları

4. Google SnapSeed

Snapseed, Google tarafından geliştirilmiş eksiksiz ve profesyonel bir mobil fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Snapseed, fotoğraflarda keskinliği ve canlılığı artırmak veya azaltmak için filtreler sunar. Düzeltme fırçası, süsleme filtresi ve parlaklık filtreleri yanısıra yaratıcı fotoğraf çerçeveleri, dokular ve aydınlatma efektleri de vardır. Görüntüleri döndürebilir ve kırpabilirsiniz.

Platform: iOS | Android

Mobil Fotoğraf Düzenleme Programları

Fiyat: Ücretsiz

Sitemizin diğer En’ler kategorisine buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Toplam 1 Yorum Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir