LogMeIn Hamachi Nedir ?

LogMeIn Hamachi Nedir ?

 LogMeIn Hamachi Nedir ?

LogMeIn Hamachi Nedir ? yazımızda bugün sizlere internet üzerinden bir bilgisayar yazılımı aracalığıyla nasıl sanal ağ oluşturulur onu anlatacağız.

LogMeIn Hamachi yazılımında Premium ve Basic sürümleri mevcuttur. Oyunları VPN protokolu üzerinden yerel ağ olarak LAN üzerinden oynanmasına olanak sağladığından bazı oyun firmalarının tepkisini çeken program ile 16 kişilik büyük bir oyun veya iş ağı kurulup transferler yapılabilir. Web üzerinde arama yaparak çeşitli oyunların binlerce ağını bulabilirsiniz.

Logmein Hamachi Nedir ?

Çoğu zaman Multiplayer oyun oynamak isteyen kullanıcıların tercihi olan yazılım ile arkadaşlarınızın hepsinin bir arada olacağı bir sanal ağ oluşturup LAN üzerinden multiplayer oyunlar oynamaya başlayabilirsiniz.

Nasıl kullanılır ?

Logmein Hamachi Nedir ?
  • Programı indirdikten sonra kuruyoruz. Kurulumdan sonra yeni bir sanal ağımız olacak.
  • Programı çalıştırıp Ağ menüsünden ister kendi ağınız kurabilir isterseniz başka ağlara katılabilirsiniz.(İnternetten biraz araştırmayla diğer sanal ağları bulabilirsiniz.)
  • Eğer yeni bir ağ kuracak iseniz Ağ – Yeni bir ağ oluştura tıklayıp, Ağ kimliğinine ağa bağlananların ağınızı kolay yazabileceği bir isim verebilirsiniz.İsterseniz parola kısmından ağınıza şifre koyup istediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz ve ondan sonra oluştur tuşluna basınca yeni ağımız oluşur.
  • Başka bir ağa bağlanacak iseniz Ağ- Mevcut bir ağa katıl basıp Ağ kimliği ve varsa parolasını yazıp diğer ağlara bağlanabilirsiniz.

Bağlandıktan sonra isterseniz arkadaşlarınızla oyunlarda LAN partileri kurabilirsiniz.

Keylogger Nedir? Nasıl Bulaşır? yazımıza gitmek için tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir