Intel 11. Nesil İşlemcilerini Tanıttı

Intel 11. Nesil İşlemcilerini Tanıttı

 Intel 11. Nesil İşlemcilerini Tanıttı

İşlemci denilince akla gelen ilk markalardan olan Intel, yeni Intel 11. nesil işlemcilerini duyurdu. Intelden yeni nesil işlemciler hakkında, Intelin yaptığı hem yazılımsal hem de donanımsal olarak gelmiş geçmiş en iyisi olduğunu açıkladı. Bu işlemciler size yüksek hız, yüksek performans ve yüksek kalite vaad ediyor.

Intel 11. Nesil İşlemcilerin Ayrıcalıkları

Öncelikle Intel tarafından geliştirilen Iris X grafikleri sayesinde, laptop bilgisayarlarda gerek oyun olsun gerek içerik üretimi olsun gerek ise başka işlemler için devrim niteliğinde canlı medya sunuyor. Daha açık anlatmak gerekirse bu teknoloji sizlere 2 kat daha yüksek grafik performansı sunacak.

intel 11. nesil işlemciler

Gelişmiş, yerleşik yapay zeka özellikleri, her günkü iş akışınızda gerçekleştirdiğiniz görevlerin hızını optimize etmek için kullandığınız uygulamalarla bir arada çalışan yeni özellikler sunuyor ve daha kolay çalışmanızı sağlıyor.

intel 11. nesil işlemciler

USB 3’ten 4 kat daha hızlı olduğu söylenen Thunderbolt 4 ile veri aktarımı konusunda insalara hatrı sayılır zamanlar kazandıracak. Hayatı hızlı yaşayanlar için.

Yeni PCI Gen 4 SSD desteği henüz yeni olsa da gerekli testlerden geçmiş olsa gerek bu yeni işlemciler için kullanılabilir hale getirilmiştir. Intel bu yeni işlemcilerinin hali hazırda yüksek olan işlemci hızları ile yetinmemiş ve yeni nesil SSD’ler ile daha da hızlı işlem imkanı sunmuşlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir