Instagram Lite Yeni Boyutuyla Dikkat Çekecek! (2MB)

Instagram Lite Yeni Boyutuyla Dikkat Çekecek! (2MB)

 Instagram Lite Yeni Boyutuyla Dikkat Çekecek! (2MB)

Instagram Lite yeni boyutuyla dikkat çekecek çünkü 2 MB dan az bir boyutuyla düşük sistemli telefon kullanıcılarının gönlünü çelecek. Instagram Lite uygulamasını test etmeye başladı bile. Uygulama, kullanacak insanlara bazı Instagram özelliklerini sunmasa da daha temiz ve performanslı bir deneyim vadediyor. Ayrıca bu uygulamayı sadece düşük sistemli veya interneti yavaş olan kullanıcıların yanında yeni ve güçlü telefonları olanlarında kullanmasını bekliyoruz. Sebebi ise Instagrama sürekli gelen yeni özellikler bazı kullanıcılar tarafından beğenilmiyor.

Instagram Lite yeni boyutuyla çok dikkat çekecek çünkü 2 MB dan az bir boyutuyla düşük sistemli telefon kullanıcılarının gönlünü çelecek. Instagram Lite uygulamasını test etmeye başladı bile. Uygulama, kullanacak insanlara bazı Instagram özelliklerini sunmasa da daha temiz ve performanslı bir deneyim vadediyor. Ayrıca bu uygulamayı sadece düşük sistemli veya interneti yavaş olan kullanıcıların yanında yeni ve güçlü telefonları olanlarında kullanmasını bekliyoruz. Sebebi ise Instagrama sürekli gelen yeni özellikler bazı kullanıcılar tarafından beğenilmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Spotify’a Telefondaki Diğer Müzikleri Dinleyebilme Özelliği Geliyor

Instagram Lite Boyutu Ne Kadar Olacak?

Yaklaşık 2 MB dosya büyüklüğüne sahip olan yeni Instagram Lite, düşük performanslı akıllı telefonlarda ve daha düşük internet hızlarında daha iyi bir Instagram deneyimi sunması bekleniyor.

Instagram Lite Hangi Özellikleri Bulundurmayacak?

Instagram Lite uygulamasında Reels, Mağaza ve IGTV gibi Instagram özellikleri bulunmuyor. 

İnstagram’ın yeni “Lite” uygulamasını daha fazla ülke için ne zaman yayınlayacağı şu an için bilinmiyor ama şimdiden 5 milyon indirmeye ulaşmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: LAN Nedir?

Toplam 1 Yorum Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir