Huawei Araç İçi Akıllı Ekran Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Huawei Araç İçi Akıllı Ekran Tanıtım Videosu Yayınlandı!

 Huawei Araç İçi Akıllı Ekran Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Huawei araç içi akıllı ekran tanıtım videosu yayınlandı! 30 Ekimde piyasaya giriş yapacak olan huawei araç içi akıllı ekranın neler sunacağı şuan için bilinmiyor.

Yayınlanan video, Huawei’nin HiCar teknolojisinin bir parçası olan bu akıllı ekranın genel yapısını gözler önüne seriyor. Ayrıca akıllı ekranın üzerinde, muhtemelen açılabilir yapıda olan bir kamera da yer alacak. Bir stand ile araç içerisine sabitlenecek akıllı ekranın HarmonyOS 2.0‘la çalışıp, çağrı alma, müzik dinleme, video ve film izleme ile görüntülü arama yapabilme gibi yeteneklere sahip olması bekleniyor.

Yayınlanan video, Huawei'nin HiCar teknolojisinin bir parçası olan bu akıllı ekranın genel yapısını gözler önüne seriyor. Ayrıca akıllı ekranın üzerinde, muhtemelen açılabilir yapıda olan bir kamera da yer alacak. Bir stand ile araç içerisine sabitlenecek akıllı ekranın HarmonyOS 2.0'la çalışıp, çağrı alma, müzik dinleme, video ve film izleme ile görüntülü arama yapabilme gibi yeteneklere sahip olması bekleniyor.

Huawei, otomobiller için geliştirdiği akıllı ekranını “HiCar Smart Screen” olarak isimlendiriyor. Geleneksel akıllı ekranlardan farklı olarak Huawei’nin araç içi ekranı, kendi dahili hoparlörlerini içeriyor.

İşte HiCar Smart Screen Tanıtım Videosu

Call of Duty: Black Ops Cold War Çıkış Fragmanı Yayınlandı TIKLAYIN

Fikir ve görüşlerinizi aşağıda ki yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir