GUİTAR TUNA: EN İYİ AKORT ETME PROGRAMI

GUİTAR TUNA: EN İYİ AKORT ETME PROGRAMI

 GUİTAR TUNA: EN İYİ AKORT ETME PROGRAMI

Söz konusu enstrüman olunca aklımıza ilk gelen şeylerden biri olan akort etme konusununda yardım almamak kaçınılmaz bir durum. Hele de yeni başlıyorsanız daha doğrusu şan kulağınız yoksa akort etme programına ihtiyaç duymanız gayet normal. İşin diğer bir kısmı ise bilmediğimiz bir konuda hangi programın bize daha doğru sonuç vereceği. Şimdi size en iyi akort etme programlarından biri olan Guitar Tuna‘yı tanıtacağım.

Söz konusu enstrüman olunca aklımıza ilk gelen şeylerden biri olan akort etme konusununda yardım almamak kaçınılmaz bir durum. Hele de yeni başlıyorsanız daha doğrusu şan kulağınız yoksa akort etme programına ihtiyaç duymanız gayet normal. İşin diğer bir kısmı ise bilmediğimiz bir konuda hangi programın bize daha doğru sonuç vereceği. Şimdi size en iyi akort etme programlarından biri olan Guitar Tuna'yı tanıtacağım.
Konumuzun içeriği olan bir diğer konu ise Guitar Tunayla hangi uygulamaları akort edebiliriz?

Guitar Tuna bize Klasik Gitar, Bas Gitar, Ukulele ve Cavaquinho enstrümanlarını akort etmemizde yardımcı olacak. Tabi bu diğer enstrümanları akort edemeyeceğimiz anlamına gelmiyor.

Guitar Tunayı bu linkten indirebilirsiniz.

Guitar Tunayı açtığımızda bizi gayet basit bir sayfa karşılıyor. İlk arayüzünde ise en çok kullanılan enstrüman olan gitarla karşılıyor.

Farklı Enstrüman Nasıl Seçilir?

  1. Sol üst kısımda bulunan ”standard” kelimesine tıklayın

2. Ve önünüze çıkan ekranda akort etmek istediğiniz enstrümanı seçin.

Guitar Tuna’nın Özellikleri Neler?

Guitar Tuna bize akort etmekle kalmayıp yanında bir kaç özellik daha sunuyor. Bunlar Akor Kütüphanesi ve Metronom Sayacı.

Akor Kütüphanesi

Guitar Tuna, yeni başlayanlar için haliyle unutabileceğimiz tüm akorları burda bulunduruyor ve bize öğretiyor. Tabi unuttuğumuz akorlar dışında bilmediğimiz onlarca yeni akorları da öğrenme fırsatı sunuyor.

Metronom Sayacı

Guitar Tuna, enstrümanımıza çalışırken bize yardımcı olabilmesi için hele de ritimlerde metronom sayacını da hizmete sunuyor.

Bugünde sizlere En İyi Akort Etme Programlarından biri olan Guitar Tuna‘yı tanıttık umarım faydalı olmuştur. Fikir ve görüşlerinizi aşağıdan yorum olarak veya bize yani pcoyunrehber@gmail.com’ a mail olarak iletebilirsiniz.

BİLGİSAYARINIZDA OLMASI GEREKEN 5 ÖNEMLİ PROGRAM TIKLAYIN

Toplam 1 Yorum Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir