Gta V Rockstar Editor Nedir ?

Gta V Rockstar Editor Nedir ?

 Gta V Rockstar Editor Nedir ?

Gta V Rockstar Editor Nedir ? GTA V PC sürümünde videoları düzenlemek için özel olarak tasarlanan programdır.

Rockstar Games bu yazılımla GTA V oyun içi video kayıt, düzenleme imkanı sunuyor. Bu sıradan bir düzenleme yazılımı değil. GTA V için özel olarak tasarlanmış özgün videolar oluşturmanızı sağlayacak. Rockstar Editor ile dublörlük montajlarından, yaratıcı hikaye anlatımlarına kadar GTA V ve GTA Online deneyimlerinizi yaratın, düzenleyin ve paylaşın.

Gta V Rockstar Editor Nedir ?
Gta V Rockstar Editor Nedir ?

Gta V Rockstar Editor nedir derken verilecek cevaplardan birkaçı ;

Özel efektler, sahneler ve sesleri kullanabileceksiniz. Bu program üzerine hazırladığınız GTA V videolarını Youtube ve Rockstar Social Club’ta paylaşabiliyorsunuz. Kısacası kısa yada uzun bir klibin yönetmeni sizsiniz. Her şey sizin ellerinizde.

Oyun içi kayıt!

Hikaye modunda görev yaparken kayıt altına alabilirsiniz. Video kaydına başlamak veya durdurmak için bir buton atanıyor. F1 ve F2 tuşları gösterilmiş. Action Replay ile en son oynanan görüntüleri kaydebiliyorsunuz. F2 tuşu ile çalışıyor.

Gta V Rockstar Editor Özellikleri

  • Ortam Sesleri ve Ses Efektleri Kütüphanesi: Sahnelerinize hayat vermenize yardımcı olarak ses parçaları arasından seçim yaparak ortam ve atmosferik sesler ekleyebilir veya Foley ve diğer efekt koleksiyonlarından ses efektleri seçebilirsiniz.
  • Snapmatic Entegrasyonu: Şimdi işaretlediğiniz yerdeki sabit kareyi doğrudan Snapmatic’e gönderebilir, böylece mükemmel kamera açısını ararken mutlak özgürlüğe sahip olabilirsiniz.
  • Yönetmen Modu Güncellemeleri: Önceden ayarlı yerleri gösteren mekan uyarıları veren genişletilmiş mini harita, günün istediğiniz saatini dondurma gücü ve hava ve deniz araçları yaratma yeteneği.
  • Kopyala ve Yapıştır İşaretleri Özellikleri: Klipteki istediğiniz işaretten, istediğiniz işarete ses ayarlarını kolayca kopyalayıp yapıştırın.
  • Yeni Yazı Tipleri: Başlıklar ve isimler için artık çok daha fazla seçeneğiniz var. Mevcut yazı tipi sayısını üçe katlandı.

FiveM Nedir ? Nasıl İndirilir ? Adlı yazımız dikkatinizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir