FiveM Nedir ? Nasıl İndirilir ?

FiveM Nedir ? Nasıl İndirilir ?

 FiveM Nedir ? Nasıl İndirilir ?

FiveM Nedir ? diye sorulunca verilecek en güzel cevap GTA: San Andreas’da bulunan MultiTheftAuto (MTA) gibi multiplayer serverlerin bulunduğu oyuncuların hep beraber bir ortak amaç için oynanılan mecra. Sunuculara Mod’ların yüklendiği bir online serüven.

GTA deyince aklımıza serinin en son oyunu olan GTA V ve Online tarzında olan FiveM geliyor. Geçtiğimiz sene oyun piyasasında oldukça rağbet gören FiveM’i deneyen oyuncular, eğlenceli sunucular ve çeşitli roleplay oyunları ile karşılaşınca FiveM’i gönüllerine soktular. Bitmek bilmeyen rol modelleriyle birbirleriyle sürekli iletişim halinde olan oyuncular sabahlara kadar her türlü eğlencenin dibine vuruyorlar. FiveM multiplayer uygulamasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Şuanlık RolePlay ve Drift serverleri olmak üzere 2’ye ayrılmıştır. servers.fivem.net Bu adrese girip [TR] Başlığı ile TÜRK Serverlerini görebilirsiniz.

Fivem Nedir ?
Fivem Nedir ?

Editörün Önerisi (RolePlay) :

Her şey gibi çok fazla ilgi gören bir şeyin daha sonrasında kötü ortamlara sebebiyet vermesi açısından FiveM’de böyle bir ortama en azından RolePlay sunucularında benzemeye başlamaktadır. Ancak böyle bir durumda kendi sunucum olan SYNC RolePlay olarak tamamen bu kitlenin olması gereken yerde olması için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Hard RP olmayan sunucumuz Arcade Sunucudur.

FiveM Nedir ? HARD RP diye adlandırılan Başlı başına bulunan gözlemlerim ile kesinlikle ve kesinlikle en başta insanız ve her zaman en iyisi, her zaman dört dörtlük olan bizizdir. Ve yaptığımız hataların farkına hiçbirimiz zaman varmayız ve asla ve asla ders almayız. Mağlubiyeti kaldıramayan taraf direk karşı tarafta hata aramaya başlar. Böyle bir sistemin olmadığı bir sunucuda oynamak isterseniz buraya tıklayarak sunucumun discord adresine gelebilirsiniz.

RolePlay terimleri hakkında eksik bilgileriniz var ise konumuz olan GTA 5 RP (RolePLAY) Nedir? [DETAYLI REHBER] tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Editörün Önerisi (FreeRoam) :

FreeRoam bir sunucu kafanıza göre gezebileceğiniz bir sunucu tarzıdır. Birden çok bulunan modlu araçlar ile serbest takılmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile girip sabahlara kadar eğlenme imkanı sunan bir sunucudur. Buraya tıklayarak Discord adreslerine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir