ETS 3 Ne Zaman Çıkacak ?

ETS 3 Ne Zaman Çıkacak ?

 ETS 3 Ne Zaman Çıkacak ?

ETS 3 ne zaman çıkacak ? Birçok ETS oyuncusunun cevabını merak ettiği soru.
ETS 2

ETS 3 ne zaman çıkacak ? Birçok ETS oyuncusunun cevabını merak ettiği soru. Euro Truck Simulator 3’ün kesin çıkış tarihini biz söyleyemeyiz çünkü oyunu biz yapmadık. Zaten böyle bir bilgiyi paylaşmak için henüz çok erken.

Çoğu oyun şirketi halihazırdaki oyunları popülerse yeni oyun çıkartmamayı tercih ediyor. SCS Sowftware da bu şirketlerden. Kullanıcılar Euro Truck Simulator 2’yi multiplayer ve single player olarak oynanmaya devam ediyor. E oyun oynanıyor SCS Sowftware de yeni oyun çıkarmak yerine var olan oyunu güncellemeye yönelik çalışmalar yapıyor. GTA V’ten sonra halen GTA 6’nın çıkmaması gibi bir şey bu.

Euro Truck Simulator 2’ye şu ana kadar 20’den fazla güncelleme ve yenilik yapıldı ve ETS’ yapımcılarının Euro Truck Simulator 3 için herhangi bir yenilik ya da geliştirme çalışmasında olmadıkları muhtemel bir durum.

ETS 3 Ne Zaman Çıkacak ?

ETS 2

Bakıldığı zaman 7.917 adet Steam Atölye içeriği olan Euro Truck Simulator 2 oyuncuların isteklerini rahatlıkla karşılamakta. Farklı farklı modları ve çeşit çeşit DLC sürümleri de bulunan ETS 2 yerini yeni bir oyuna teslim etmek yerine sürekli kendisini geliştiriyor ve yeniliyor. SCS Software da hem sorunları çözen hem de oyundaki içerikleri artıran güncellemeler getirmeye devam ediyor. Hal böyle olunca da  Euro Truck Simulator 3’e olan ihtiyaç azalıyor.

ETS 3 bir süre daha çıkmayacak gibi görünüyor. Sizi hayal kırıklığına uğratmak istemezdik ancak dediğimiz gibi oyunu biz yapmıyoruz.

İlginizi çekebilir: ETS 2 MP NASIL OYNANIR ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir