epic games'in gizemli oyunu the long dark

Epic Games’in Gizemli Oyunu

19.12.2020 saat 19.00 itibariyle Epic Games’in gizemli oyunu açıklandı. 50 ₺ değerindeki “The Long Dark” isimli oyun an itibariyle 20.12.2020 saat 19.00 a kadar ücretsiz!

epic games'in gizemli oyunu the long dark

Wierd dergisi tarafından “türünün en iyi örneği” olarak nitelendirilen bu hayatta kalma temalı oyun, bugün, Epic Games’in gizemli oyunu olarak karşımızda.

epic games'in gizemli oyunu the long dark

Oyunun başkarakteri pilot Will Mackenzie ve Dr.Astrid Greenwood’un gökyüzünde yanan gizemli ışıkları gördükten sonra uçakları Kuzey Kanada bölgesinde kaza yapar ve hikaye başlar. Kaza sonrası birbirlerinden ayrı düşen karakterlerden Will Mackenzie’nin ilk amacı soğuk ve vahşi doğa şartlarında hayatta kalmak ve Dr.Astraid Greenwood’u bulmak.

epic games'in gizemli oyunu the long dark

Tek oyunculu FPS türündeki bu oyunda hayatta kalma deneyimlerinin doruklarına ulaşacaksınız. Oyunu hemen almak için tıklayınız.

Epic Games’in Gizemli Oyunu “The Long Dark” Sistem Gereksinimleri

MinimumÖnerilen
İşletim SistemiWin 7İşletim SistemiWin 10
İşlemciÇift Çekirdekli Intel i5 CPU @ 2GHz+İşlemciIntel i7 CPU @ 2.6GHz veya üstü
Bellek4 GB RAMBellek8 GB RAM
Depolama8 GBDepolama8 GB
DirectXDirectX 11
Ekran Kartı512MB VRAM veya üstü ile Intel 4xxx SerisiEkran KartınVidia GTX 1060+

Desteklenen diller:

Desteklenen Diller:

  • SESLENDİRME: İngilizce
  • METİN: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Felemenkçe, Fransızca, Rusça, İspanyolca (İspanya), Brezilya Portekizcesi, Portekizce, İspanyolca (Latin Amerika), Korece, Japonca, İtalyanca, Almanca, Danca, İsveççe, Ukraynaca

Yorum Yok

Bir Yorum Yaz