En İyi Simülasyon Oyunları (5 Adet)

En İyi Simülasyon Oyunları (5 Adet)

 En İyi Simülasyon Oyunları (5 Adet)

Bu oyunlara göz atarak "En iyi simülasyon oyunları" adında bir liste çıkardık. Bu listeye en iyi pc simülasyon oyunları da diyebiliriz çünkü aşağıdaki oyunların tümü pc'de de oynanabilmektedir.
Simulation

Simülasyon oyunları oyuncunun bir karakteri veya çevreyi serbest bir biçimde kontrol etmesine izin verilen eğitim, analiz, tahmin gibi amaçlar için çeşitli etkinlikleri gerçek hayattan kopyalayan ve bu etkinlikleri yakından simüle etmek için tasarlanan oyunlardır.

Rol yapma simülaysonları, savaş simülasyonları, araç sürme simulasyonları gibi farklı çeşitleri de mevcuttur.

Bu oyunlara göz atarak “En iyi simülasyon oyunları” adında bir liste çıkardık. Bu listeye en iyi pc simülasyon oyunları da diyebiliriz çünkü aşağıdaki oyunların tümü pc’de de oynanabilmektedir.

En İyi Simülasyon Oyunları

Euro Truck Simulator 2

ETS 2

Böyle bir liste duyduğumuz zaman aklımıza ilk gelen oyun kesinlikle ets 2. Göze hoş grafikleri, gerçekçi tır sürüş deneyimi ve çeşitli dlc paketleri ile ets 2 harika bir simülasyon oyunu örnediğidir.

Oyun Steam üzerinden 40 TL gibi bir fiyata satılmakta ama ara ara indirime girerek fiyatını düşürmektedir.

Şu anda da 9.75 TL’ye düşmüştür. Bu fırsatı kaçırmayın.

Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator

“En iyi 5 simulasyon oyunu” listesinde bulunmayı gerçekten de hakeden bir oyun. 37 binden fazla hava alanı, 2 milyon şehir, 1.5 milyar bina, dağlar, yollar, ağaçlar, onlar, bunlar, şunlar.. Bu oyunda yok yok.

Çeşitli uçaklarla gerçek zamanlı canlı hava durumunda gece veya gündüz uçun ve pilotluk yeteneklerinizi test edin. Bu oyunla dünya avucunuzun içinde.

Oyunun Steam fiyatı 349 TL , tam dolu paket fiyatı ise 729 TL.

Football Manager 2020

Football Manager 2020

Football Manager 2020 de elbette bu listenin olmazsa olmazlarından. Gerçek bir futbol kulübü yönettiğiniz hissiyatı veren bu oyun sadece kulüp yönetmekle alakalı değil.

İçinde onlarca detay barındıran oyun sayesinde kendi futbol hikayenizi yazıyorsunuz. Bu oyunda kulüp yönetip şu an gerçek hayatta kulüp yöneten oyuncular bile var. Bu yüzden bu oyunun en iyi simülasyon oyunları arasında yer alması kaçınılmaz.

Oyuna Steam üzerinden 219 TL gibi bir ücretle ulaşabilirsiniz.

Sims 4

Sims 4

The Sims bir yaşam simülasyonu oyunudur. Oyuncular kendilerine bir Sim karakteri yaratır ve oyundaki farklı Sim kişiliklerini keşfederek oyuna yön verirler.

İçinde bambaşka bir hayat yaşayabileceğiniz Sims 4 diğer sims oyunlarına göre duygusal bağların, simlerin kişiliğinin ve sosyal davranışların daha ön planda olduğu bir oyundur.

Oyuna Steam üzerinden 279,99 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Formula 1 2019

Formula 1 2019

“En iyi 5 simülayson oyunu” listesinin son sırasında F1 2019 var. Kariyer modunda F2 yarışlarından başlayarak F1 dünyasına atıldığınız klasik araba yarışı oyunlarından farklı bir oyun.

Artık tam bir yarışçısınız ve isminizi en tepeye çıkartmaya çalışıyorsunuz.

F1 2019’a Steam üzerinden 92 TL’ye ulaşabilirsiniz. İndirimleri kaçırmayın.

İlginizi çekebilir: Fakirler İçin PS5 Simülatörü

Toplam 1 Yorum Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir