En iyi simülasyon oyunları

En İyi Simülasyon Oyunları 2 (5 Adet)

Simülasyon oyunları oyuncunun bir karakteri veya çevreyi serbest bir biçimde kontrol etmesine izin verilen eğitim, analiz, tahmin gibi amaçlar için çeşitli etkinlikleri gerçek hayattan kopyalayan ve bu etkinlikleri yakından simüle etmek için tasarlanan oyunlardır.

Bu oyunlara göz atarak daha önceden 5 oyunluk bir liste yapmıştık. O listeye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bugün de o yazının devamı tarzında 5 oyunluk yeni bir liste yaptık.

En İyi Simülasyon Oyunları

Football Manager 2021

FM 21

Her sene piyasaya yenilenmiş haliyle sürülen oyun futbol dünyasını simüle ederek yeni deneyimler kazanmanızı sağlıyor. Önceki listeye FM 20’yi koymuştuk. Bu listede de olmazsa olmaz dedik ve FM 21’i koyduk.

Oyunun şu anki güncel fiyatı 249 TL.

Cities Skylines

Cities Skylines

Geçtiğimiz günlerde Epic Games tarafından ücretsiz olarak oyunculara dağıtılan oyun şehrinizde yaşayan insanları mutlu etmeye çalıştığınız bir belediyecilik oyunu denebilir. Akranlarından ayrılan pek bir özelliği olmasa da oyunda neredeyse hiçbir hata bulunmaması güzel.

Oyunun güncel fiyatı 49 TL.

Train Simulator 2021

Train Simulator 2021

Mutlaka birçoğunuz tren simülasyon oyunlarını çok saçma buluyorsunuzdur ancak bu oyunun gerçekçiliği ve açık dünyası ona bir şans vermeyi değerli kılıyor. En iyi simülasyon oyunları listesine aldığımız bu oyun sürüş koltuğunda oturduğunuz her saniye size yolculuk yaptığınız hissini veriyor.

Oyunun güncel fiyatı 50 TL.

Kerbal Space Program

Kerbal Space Program

Uzay odaklı deneyler yapılan ve roketler icat edilen oyun uzay meraklılarının kesinlikle ilgilisi çekebilecek bir uzay simülasyon oyunu.

Oyunun güncel fiyatı 59 TL.

MudRunner

MudRunner

Tek oyunculu ve çok oyunculu modlara sahip arazi simülasyonu oyunu olan MudRunner sadece pusula ve harita kullanarak çamurlu yollarda araç kullandığımı bir oyundur. En iyi simülasyon oyunları listesine girmeyi hakedecek kadar hoş bir oyundur.

Oyunun güncel fiyatı 70 TL.

İlginizi çekebilir: En Çok Oynanan 5 Oyun

Yorum Yok

Bir Yorum Yaz