En İyi Ses Değiştirme Programları

En İyi Ses Değiştirme Programları

 En İyi Ses Değiştirme Programları

En iyi ses değiştirme programları ile Bazen arkadaşlarınızla şakalaşmak veya eğlenceli videolar oluşturmak için yardımınıza yetişti. Eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayabilecek bu programlar sayesinde sesinizi olduğundan çok daha farklı şekilde karşı tarafa iletebilir ve karşınızdakinin sizi tanımasını engelleyebilirsiniz. Sizlerle paylaşacağımız profesyonel ses değiştirme programı sayesinde bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

1-) Clownfish Voice Changer

En iyi ses değiştirme programları arasında bizce 1. sırayıClownfish Voice Changer eş zamanlı ses değiştirme programı hakediyor. İçerdiği ses efektlerinden bazıları şunlar: Atari oyunu, klon, mutant, robot sesi , ses yüksekliği ve bir de VTS(Sanal Stüdyo Teknolojisi) desteği.

Bu yazılımı kullanmanız için TeamSpeak kurulumu gerekiyor.  Eğer eğlence peşindeyseniz, Clownfish Voice Changer sizi kesinlikle çok eğlendirecek.

En İyi Ses Değiştirme Programları
En İyi Ses Değiştirme Programları

2-) Voxal Voice Changer

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar için geliştirilmiş ücretsiz bir ses değiştirme programıdır. Bu program sayesinde kullanıcılar daha öncesinde belirledikleri efektlerden birisiyle seslerinde değişiklik gerçekleştirilmesini sağlayabilir. Mikrofondan iletilen seslere eşzamanlı olarak birçok efekt uygulanabilmektedir. Ayrıca mevcut kaydetmiş olduğunuz ses dosyaları üzerinde de değişiklik yapılabilir.

3-) MorphVOX

En İyi Ses Değiştirme Programları
En İyi Ses Değiştirme Programları

Bu program genellikle online oyunlarda sesininizi değiştirebileceğiniz bir yazılımdır. Üst düzey ses kalitesi ve arka plan gürültüsü iptali yanında, mükemmel bir kullanıcı deneyimi sağlar. MorphVOX’u kullanıcı dostu bir ortam yapan en önemli niteliklerinden biri müşteri soruları için kalite desteği ve dönütü vermesi.

3-) Fake Voice

En iyi ses değiştirme programları arasında bu yazılım oldukça kullanışlı. Diğer ses değiştiricilerle aynı kalite ve özellikleri sunuyor ancak bir de deneme versiyonu programı var.

Diğer programlardan daha az yer kaplayan harika bir yazılım, yani bellek dostu. Ancak sadece Windows iye uyumlu. Ayrıca sesine eko ve robot sesi gibi farklı efektler de verebilirsiniz. Sesinizi değiştirirken gerçek zamanlı kontrol ederek, tam anlamı ile istediğiniz gibi olduğunda başka bir cihaz ile kayıt edebilirsiniz.

En İyi Ses Değiştirme Programları
En İyi Ses Değiştirme Programları

Kullanışlı 4 Google Chrome Eklentisi adlı yazımız dikkatinizi çekebilir.

Toplam 1 Yorum Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir