En İyi 5 Mobil Oyun

En İyi 5 Mobil Oyun

Mobil oyun, cep telefonu, akıllı telefon, tablet, akıllı saat, cep bilgisayarı veya taşınabilir medya oynatıcıları üzerinde oynanabilen video oyunudur. Milyonlarca çeşidi olan bu oyunları oynayarak "En İyi 5 Mobil Oyun" listesini sizler için hazırladık.
En İyi 5 Mobil Oyun

Mobil oyun, cep telefonu, akıllı telefon, tablet, akıllı saat, cep bilgisayarı veya taşınabilir medya oynatıcıları üzerinde oynanabilen video oyunudur. Milyonlarca çeşidi olan bu oyunları oynayarak “En İyi 5 Mobil Oyun” listesini sizler için hazırladık.

Asphalt 9: Legends

Asphalt 9: Legends

Mobil yarış oyunu denildiğinde akla gelen ilk isim elbette Asphalt serisi. Asphalt 9: Legend ise bu serinin şimdilik son oyunu ve gerçekçi grafikleri ve sürüş mekanikleriyle oyunseverlerin isteklerini karşılamakta.

Size 50’den fazla araç çeşitliliği sunan oyun konumunu ziyadesiyle hakediyor.

Brawl Stars

Brawl Stars

Clash of Clans, Clash Royale ve Boom Beach’in yapımcıları tarafından yapılan oyun içerisinde çeşitli modlar barındıran online savaş oyunudur. Kendi başınıza oynamakla birlikte size arkadaşlarınızla birlikte de oynama fırsatı sunun oyun 40’a yakın karakteri ve onlarca haritasıyla hoş ve sevilen bir oyun olmayı hakediyor.

FIFA Mobile

FIFA Mobile

FIFA Mobile, EA Sports tarafından yayınlanan bir futbol simülasyon video oyunudur. Futbol oyunlarının üstadı olan FIFA serisinin mobil oyunu FIFA Futbol kendi kadromuzu kurarak rakiplere karşı mücadele ettiğimiz bir mobil futbol oyunu.

Grafikleri ve gelişmiş oyun motoruyla FIFA Futbol en iyi mobil futbol oyunları arasında zirveye oynuyor.

8 Ball Pool

8 Ball Pool

Bilardo tutkunlarının oyunu. İSter teke tek, ister 9 top, isterseniz de turnuva modlarında oynadığımız bu oyun bilardonun her formatını bize sunuyor. Zaferler kazandıkça seviye atladığımız ve istekalar, ifadeler vb. ödüller kazandığımız bu oyunda arkadaşlarımızla da boylarımızı ölçüştürebiliyoruz.

Eğer bilardo tutkunuysanız bu oyun sizin bir numaralı adresiniz.

Call of Duty: Mobile

Call of Duty: Mobile

“En İyi 5 Mobil Oyun” listesinin sonundaki oyun ise Call of Duty: Mobile. Call of Duty’i bilmeyenimiz zaten yoktur ki FPS savaş oyunlarının üstadıdır. Serinin mobil oyunu olarak karşımıza çıkan Call of Duty: Mobile serinin oyun mekaniklerini mobil ortama harika şekilde uyarlamış.

Oyunda yer alan harita seçenekleri ve oyun modları da oyuncular için bir artı.

“En İyi 5 Tarayıcı Oyunu” listesini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum Yok

Bir Yorum Yaz