En Güvenilir İnternet Alışveriş Siteleri

En Güvenilir İnternet Alışveriş Siteleri

En güvenilir internet alışveriş siteleri adlı yazımızda sizlere güvenilir sitelerin bulunduğu bir yazı ile karşınızdayız.

İnternet üzerinde ürün satmak artık en çok tercih edilen ticaret yoludur. Çağ Teknoloji çağı olmasından sebep artık insanların oturdukları yerden alışveriş yapıp, ürün alıp satıp ticaret yapabilme olanaklarını sağlayan bir devirdeyiz. Durum böyle olunca işimizi sağlama almamız gerektiğiniz hepimiz biliriz. Şimdi ise sizlere güvenilir siteleri sırlayacağım.

En Güvenilir İnternet Alışveriş Siteleri :

1-) SAHİBİNDEN

sahibinden.com , gayrimenkul, vasıta, alışveriş ürünleri ve hizmetler gibi birçok kategoride ilan ve e-ticaret işlemlerinin yapıldığı online bir platformdur. Üyelik ve ilan listelemek ücretsizdir.

Bu kuruluş 2009 Altın Örümcek Web Ödülleri‘nde “En İyi E-ticaret” ve “En İyi Seri İlan” kategorilerinde ödüle layık görülmüştür. 2010’da, Deloitte Fast50 sıralamasında, 5 yılda %2300’lük büyümesiyle Türkiye’nin en hızlı büyüyen 3. teknoloji şirketi olarak gösterilmiştir

En Güvenilir İnternet Alışveriş Siteleri
En Güvenilir İnternet Alışveriş Siteleri

2-) Letgo

Letgo, aslında çok basit bir kullanım deneyimi sunan ilan sistemidir. Mobil üzerinden kullanıldığı gibi, web üzerinden de entegre çalışabilmektedir. Onu diğerlerinden ayıran en büyük özeliklerden birisi ise,  ihtiyacınız olan herhangi bir eşyanın mutlaka çevrenizdeki birinin artık işine yaramadığı için satmaya çalışmasıdır. Yani ihtiyaç sahipleri hiçbir aracı olmaksızın birbirlerini bulabilmektedir.

En Güvenilir İnternet Alışveriş Siteleri

3-) GittiGidiyor

Aylık 85 milyondan fazla ziyaret sayısıyla Türkiye’nin her köşesinden milyonların tercih ettiği GittiGidiyor‘da yaklaşık her saniyede 1 ürün satılıyor. Siz de Türkiye’nin en çok tercih edilen alışveriş sitesi GittiGidiyor’da satış yaparak ürünlerinizi milyonlarca kişiye ulaştırabilirsiniz.

Sadece web’den değil, mobil site, ücretsiz IOS ve Android uygulamalarımızla dilediğiniz her yerden satış yapabilir, siparişlerinizi yönetme imkanına sahipsiniz.

En Güvenilir İnternet Alışveriş Siteleri

Steam İndirimlerinde İndirime Giren En İyi 5 Oyun adlı yazımız dikkatinizi çekebilir.

Yorum Yok

Bir Yorum Yaz