Emülatör Devri Windows 10 ile Sona Eriyor

Emülatör Devri Windows 10 ile Sona Eriyor

 Emülatör Devri Windows 10 ile Sona Eriyor

Emülatör Devri Sona Eriyor: Windows 10, Android Uygulamaları Doğrudan Çalıştıracak.

Emülatör devri sona eriyor

Güvenli bir kaynak tarafından Microsoft’un Windows 10 için geliştirdiği yeni bir özelliği duyuruldu. 2021’in başında kullanıcılara sunulacağı tartışılan bu özellik, Android için geliştirilen uygulamaların doğrudan Windows 10’da çalıştırılmasını sağlayacak. Bu sayede emülatör kullanma devri sona ermiş olacak.

Gazeteci Zac Bowden, Windows 10 kullanıcılarının yüzünü güldüren bir açıklama yaptı. Bowden’ın yaptığı açıklamalarada Android uygulamaları bilgisayarlarda çalıştırmaya yarayan emülatör kullanımı, 2021 yılında tarih olacak. Çünkü iddialara göre Microsoft, Android uygulamalarının doğrudan Windows 10’da çalışmasını sağlayacak bir özellik üzerinde çalışmalar sürdürüyor.

Bu özelliğin nasıl çalışacağı hakkında herhangi bir bilgi bilinmese de bu özelliğin geliştirilme aşamasının sonunda olduğu iddia ediliyor. Bowden özelliğin 2021’in başında Windows 10 kullanıcılarının hizmetine sunulacağını ifade ediyor. Windows 10’un yeni özelliği ile ilgili detaylı bilgi almaya çalıştığını ifade eden gazeteci, yeni bilgileri paylaşmaya devam edeceğininde temennisini sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir