Among Us Impostor Rehberi

Among Us Impostor Rehberi

 Among Us Impostor Rehberi

Among Us son zamanlarda oldukça popüler. Oyunun en keyifli yanı ise Impostor olmak olduğunu söyleyebiliriz. Bu yazımızda sizin daha kolay başarıya ulaşabilmeniz için sizlere Impostor rehberi yaptık.


Görev basit; Mürettebat görevlerini tamamlamadan önce karakolu ele geçirmeliyiz. Bir veya iki takım arkadaşına sahip olabiliriz veya bu göreve tek başına sahip olabiliriz. Her iki durumda da, mürettebatın sayısı Impostor’lerden daha fazla olmadığı an, zafer sizindir. Ya da reaktör veya oksijen gibi önemli sistemleri sabote etmeyi başarırsanız ve mürettebat zaman dolmadan orada gezinemezlerse, kazanırsınız.

Ancak sayılarını daha önce azalatmadıysanız, işiniz muhtemelen o kadar kolay olmayacaktır. Among Us bir sosyal çıkarım oyunudur bu yüzden bütün oyuncular koridorlarda onları kimin öldüreceğini bulmak için elinden geleni yapıyor. Yani Yakalanmamaya özen gösterin!

Eğer yakalanırsanız onlar acil durum düğmesine basıp ölüyü bildirip, toplantı yapacak ve sizi hava kilidinden atacaklar.

İmpostor Rehberi

Masum bir ekip adamı gibi oynayın ve çoğunlukla sıkıcı eski görevleri yerine getiriyormuş gibi yapın ki kimse korkunç gerçeklerden şüphelenmeyecek.

Size sahte görevlerin bir listesi verilecektir, böylece çok fazla düşünmek zorunda kalmayacaksınız, ancak kötü emellerinize daha iyi uyuyorsa, farklı bir görevi yerine getiriyormuş gibi yapmaktan çekinmeyin. Her rauntta, tüm mürettebat arkadaşlarının ortak görevi aynıdır, bu yüzden kesinlikle bunu yapıyormuş gibi yapmalısınız.

Ayrıca, acil durumları düzeltmekten kaçınmak çok şüphelidir, bu nedenle sizi kırık bir reaktörden kaçarken yakalamalarına izin vermeyin, ancak bir göreve kendinizi kaptırmış gibi davranmak daha inandırıcı olabilir. Imposter rehberi en kritik noktalar;

Her şeyi sabote edin

Imposter Rehberi

Her Among Us haritasında sabote edilebilecek birçok yer vardır.

Kapılar

Bir kapıyı sabote etmek, kapının on saniye süreyle kilitlenmesine neden olur ve herhangi birinin bir odaya girip çıkmasını engeller.

Kapıları basitçe sabote etmek, görevleri veya acil durumları tamamlamaya çalışan mürettebatı yavaşlatır ve ayrıca cesetler keşfedilmeden veya toplantılar çağrılmadan önce size daha fazla zaman kazandırabilir.

Işıklar

Işıkları kapatmak, sizin görüşünüzü hiçbir şekilde etkilemeden mürettebatın görüşünü küçük bir daireye indirgeyecektir. Bu, kimse sizi görmeden cinayetten sıyrılmak için mükemmel bir zamandır ve aynı zamanda daha önce grupları ayırmada size yardımcı olur.


Işıkları kapattıysanız ve birlikte hareket eden bir sürü insan görüyorsanız, öndeki veya arkadaki kişiyi görünmeden öldürebilirsiniz. Arkadaki kişiyi öldürmek, vücudun bir süre keşfedilemeyeceği anlamına gelir; Öndeki kişiyi öldürmek ise diğer herkesin bedeni görüp anında rapor etmesini sağlar ve yanlarında olduğunu bildikleri kişileri suçlarlar.

İletişim

İletişimi sabote etmek mürettebatın görevlerin nerede olduğunu izleyemeyecekleri anlamına gelir.

Bu çok etkili değildir ancak aynı zamanda sinir bozucu güvenlik kameralarının yanı sıra yönetici haritasını, kapı kayıtlarını ve izleme sistemlerini de kapatarak, birilerinin ne yaptığınızı görmesini engelleyebilirsiniz.

Reaktör

Reaktörü aktive ederek zamanlayacıyı başlatabilir ve zamanlayıcı sıfıra ulaştığında kazanabilirsiniz.

Oksijen

Oksijeni sabote etmek mürettebatın süresinin dolması için bir geri sayım başlatır ve iki ayrı konuma PIN kodları girilerek düzeltilmesi gerekir.

Kaçışınızın güvenliğinden emin olun

Imposter Rehberi

Birini bıçakladınız ve kaçmanız lazım isteyeceğiniz son şey birinin öldürdüğünüz cesedi görmesi olur bu yüzden ordan hemen uzaklaşmanız gerekir, neyse ki, havalandırma size aceleyle yerinizi değiştirmenin hızlı ve kolay bir yolunu sağlar.

Bir havalandırma deliğinin üzerinde öldürebilirseniz, mümkün olan en kısa sürede kaçabilirsiniz – ancak havalandırma deliğindeyken öldürme bekleme süreniz duraklatılacaktır.

Mümkünse kapıları arkanızda kilitleyin ve başka bir yerde bir mazeret oluşturmaya çalışın. Oksijen ve reaktörü sabote etmek insanların dikkatini başka yerlere çekmeye yeterli olacaktır. Işıkları sabote etmek bölgeden kaçarken görülme riskinizi azaltır.

Başkasına suç atın

Imposter Rehberi

Bir ceseti öldürdünüz ve zevkle o kanlı bedenin yere düşmesini izlerken odaya başkasının girdiğini gördünüz. İlk yapmanız gereken soğukkanlılığınızı koruyup telaşa kapılmamak ve kimin cesedi bildirdiğinin öneminin olmadığını bilmek. Sonrasında tutkulu ve sinirli bir şekilde diğerlerine cinayeti işleyenin sizi gören olduğunu anlatmanız.

Sık yaşanan Zoom hataları ve çözümleri yazımız dikkatinizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir